Talkshow Tomáše Magnuska Na cestách

Talkshow Tomáše Magnuska Na cestách

Herec a režisér Tomáš Magnusek přiveze do Hronova několik svých nejen hereckých přátel, se kterými během třinácti let točil a pracoval.

Také do Hronova přiveze hereckou legendu Regínu Rázlovou, která neměla vždy na růžích ustláno. Byl to právě Magnusek, kdo ji vrátil v roce 2013 do herecké branže. Další hereckou legendou, která s ním přijede bude Liliana Malkina - nejen babička z filmu Kolja, ale také výrazná divadelní herečka, která je velmi aktivní i ve svých 84 letech. Ženské obecenstvo potěší herec Miroslav Šimůnek či stříbrný finalista The Voice Jakub Moulis. Zpívat bude také herečka a zpěvačka Natálie Grossová. Své taneční kroky předvede hvězda seriálu MOST! Zdeněk Godla. Přijede i místopředsedkyně Obce spisovatelů České republiky spisovatelka Lýdie Romanská a scénáristická dvojka Kateřina Hyršlová a Nikola Krejčová. Hosté Tomáše budou s Tomášem vzpomínat na to, co společně zažili, ale také odpovídat na zvídavé otázky diváků v sálu.

Celá talkshow se nese ve velmi přirozeném a upřímném duchu. Není to klasické vyprávění o začátcích kariéry osobností. Je to o společných zážitcích, názorech, trapasech, ale i snech lidí, kteří ve svém životě něco dokázali, či se snaží ještě dokázat. Vedle sebe sedí legendy i mladí lidé na začátku kariéry. Tomáš má pro každého z nich originální překvapení, které až do poslední chvíle hosté neznají.

Délka akce: 120 minut

Informace o akci a jejím konání